Referencje

Wygraliśmy dwukrotnie w konkursie “Super Żłobek”  organizowanym przez m. st. Warszawa oraz dwukrotnie zostaliśmy wyróżnieni.

Poznaj referencje wystawione przez rodziców naszych podopiecznych

Polecam! Radosne Lata to nie tylko miejsce. To wspaniali ludzie. Właścicielka przesympatyczna osoba. Z ogromną pasją. Wspiera ją zespół cudownych cioć i wujek. Wspaniali ! Dzieci codziennie doskonale się bawią i rozwijają. Jest czysto i pachnąco. W okresie adaptacji mojego syna miałam okazję poobserwować ich pracę. Wykonują nieziemskie zadanie każdego dnia. Wykazują się nie tylko wiedzą teoretyczną , ale też doświadczeniem i humorem. W pracy z dziećmi to ważne. Inne żłobki powinny się uczyć. Wawer, Grochów, Gocław na pewno należą do Radosnych Lat! Nie ma tu nic lepszego. Polecam i gratuluję całemu zespołowi!

Mama zadowolonego dziecka

Ja również polecam! Mój synek po 2 tygodniach nawet nie odwraca się na pożegnanie jak wchodzi rano do sali. Bardzo bogata jak na żłobek oferta. Mnóstwo zajęć. Nie ma rutyny. Dla mnie osobiście bardzo istotna jest atmosfera i zgrany , stały personel. Widać , że ciocie dogadują się bez słów. Codziennie wykonują kawał dobrej roboty. Pani Magda zawsze życzliwa i z humorem. I co ważne nie zamiata pod dywan problemów. Bardzo doceniam jej szybkie , zdecydowane reakcje kiedy trzeba . Szkoda, że nie prowadzi szkoleń dla innych właścicieli podobnych miejsc. Polecam! Radosne Lata to strzał w dziesiątkę.

Iza

Dla mnie to również miejsce idealne. Ludzie z pasją, naturalnie bez sztucznych uśmiechów, nieszablonowe rozwiązania i chęć pomocy w każdej sytuacji. W Radosnych Latach jesteśmy niemalże od początku istnienia i ilość pomysłów jakie są realizowane z ogromną korzyścią dla dzieci jest imponująca. Dla mnie są istotne nie tylko oferta zajęć czy cena ale też to , że jest stała kadra. Nie ma rotacji, ani ludzi z przypadku. Moja starsza córka chodziła do żłobka a potem przedszkola w którym co chwila była nowa pani. Zgodnie z przepisami z dyplomem za to z ogromnym deficytem w kwestii podejścia do dzieci i pasji. Ja do dzisiaj wspominam występ córki w Teatrze Capitol. Tenis ziemny robi furorę. Z niecierpliwością czekam na efekty współpracy z fundacją. To genialna inicjatywa. Dzieci z pewnością skorzystają. Myślę, że jako mama też sporo zyskam. Polecam

Marta T.

Polecam! Od chwili urodzenia mojej córeczki do momentu posłania jej do żłobka miałam mnóstwo obaw związanych z oddaniem jej w obce ręce. Ale ciocie w żłobku bardzo szybko sprawiły , że moje obawy zniknęły. Ciepłe, wrażliwe, odpowiedzialne. Przytulają, całują, zapewniają pełną profesjonalną opiekę, robią wszystko aby rozstanie podczas tych długich godzin kiedy jesteśmy w pracy było jak najmniej stresujące zarówno dla dziecka jak i nas rodziców. Teraz nie wyobrażam sobie innego żłobka dla mojej córci. Ilość zajęć i atrakcji dla dzieci jest imponująca. Nie ma nudy i rutyny. Inni powinni się uczyć jak należy tworzyć żłobek. Radosne Lata to raj dla dzieci. Gwarancja radosnych wspomnień dla dziecka i rodzica 🙂

MAMiJA

Nazwa zobowiązuje 🙂 Warto zapisać sobie ten adres Minerska 54! Miałam ogromny problem z rozstaniem się z dzieckiem i powierzeniem opieki nad synkiem komuś innemu. Czas adaptacji był bezcenny. Spokojnie i z wyczuciem. Nie zauważyłam jak moje dziecko pochłonął żłobek i panująca w nim atmosfera. Teraz po 7 miesiącach stwierdzam, że lepszej decyzji jak wybór dla dziecka żłobka Radosne Lata nie mogłam podjąć. Mój skarbek ma doskonałą opiekę, a ja jestem spokojna.

Mama Ula

Podpisuję się rękoma i nogami pod wszystkimi pozytywnymi opiniami o Radosnych Latach. Od dawna mam poczucie , że trafiliśmy na świetnych ludzi, którzy z pasją tworzą świetne miejsce dla dzieci. Obawy towarzyszące oddaniu dziecka pod opiekę obcych ludzi zniknęły już po pierwszych dniach adaptacji. Oferta jest doskonała. Bardzo bogaty pakiet zajęć , specjaliści z pediatrą czy stomatologiem na czele, czesne na kieszeń przeciętnego rodzica, brak dodatkowych kosztów typu wyżywienie, wyprawka itp. Bezpłatna adaptacja! Kadra zgrana i lubiąca swoją pracę. Właścicielka z poczuciem humoru, pomysłem na świetne miejsce i niezastąpiony wujek! Lepszego miejsca dla dziecka w Wawrze na pewno nie ma.

Zadowolona Mama

Cudne miejsce z fajnymi ludźmi! Polecam! Moja córcia czuje się w Radosnych Latach jak w domu. Wiem, że lepiej nie mogliśmy trafić! Mnóstwo zajęć , co chwila nowe atrakcje, specjaliści, cudowne ciocie, imprezy i wzruszające momenty to czyni z Radosnych Lat tak wyjątkowe miejsce. Z całego serducha polecam!

Ola